Utopienie w zbiorniku na Dolnym Śląsku. Nie żyje mężczyzna
Na terenie powiatu świdnickiego doszło do tragicznego wypadku nad wodą. Ratownicy nie zdołali uratować tonącego mężczyzny.

W regionie Dolnego Śląska doszło do dramatu, w wyniku którego życie stracił mężczyzna. Tragedia miała miejsce w zbiorniku wodnym położonym w okolicach Komora na terenie powiatu świdnickiego.
Zgodnie z dostępnymi informacjami, służby ratownicze podjęły akcję ratunkową, jednak niestety nie udało się ocalić tonącego. Mężczyzna wypadł do wody w okolicznościach, które wymagają wyjaśnienia.
Okoliczności zdarzenia oraz przyczyny przewrócenia się pokrzywdzonego są przedmiotem postępowania. Lokalne służby zostały powiadomione o tragedii i podjęły natychmiastowe działania ratunkowe na miejscu wypadku.
Incydent stanowi kolejną tragedię, do której doszło nad zbiornikami wodnymi na Śląsku. Zdarzenie przypomina o zagrożeniach związanych z przebywaniem nad wodą i znaczeniu przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
Na podstawie materiału RMF24. Link do oryginału →