Widowiskowy koncert muzyczno-taneczny w Wasilkowie
19 czerwca w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta odbył się koncert, który zgromadził tłumy i zachwycił publiczność.

Sala szkoły przy ul. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie wypełniła się po brzegi podczas piątkowego koncertu muzyczno-tanecznego. Wydarzenie stało się okazją do zaprezentowania efektów całorocznej pracy lokalnych zespołów artystycznych.
Na scenie wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Wasilków, Mażoretki STARS Wasilków, Zespół Tańca Ludowego Łoszaki Wasilków oraz gościnnie Folklorystyczny Zespół Mali Czarnowiacy z Czarnej Białostockiej. Każdy z występów nagradzany był gromkimi brawami.
Koncert podsumował burmistrz Adrian Łuckiewicz wraz z zastępcą Dominiką Jocz, wyrażając dumę z zaangażowania młodych mieszkańców gminy i dziękując instruktorom oraz rodzicom za wsparcie talentów.
Na podstawie: Miasto i Gmina Wasilków
Galeria zdjęć
50 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.