Wasilków24
Sport

Kto grał najwięcej w minionym sezonie? Liderzy pod względem minut

Bartosz Bayer, Aliaksei Vatkevich i Damian Fronc – ta trójka była najdyspozycyjniejsza w całym sezonie.

25 czerwca 2026·1 MIN·1 WYŚWIETLEŃ
Kto grał najwięcej w minionym sezonie? Liderzy pod względem minut

W minionym sezonie to dyspozycyjność i zdrowie okazały się kluczowymi atutami. Najwięcej minut na boisku spędził Bartosz Bayer – 2681, tuż za nim uplasował się Aliaksei Vatkevich z wynikiem 2498 minut, a podium zamknął Damian Fronc z 2388 minutami gry. Ta trójka przez cały sezon regularnie pozostawała do dyspozycji sztabu szkoleniowego KS Wasilków, biorąc na siebie największy ciężar rozgrywek.

Na podstawie: KS Wasilków

AD
Administrator
Redaktor Wasilków24

Polecane