Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kancelaria Prawna WMC

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Kancelaria Prawna WMC
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 50-056
Ulica: ul. Wierzbowa 15
Telefon: 733555333
Strona www: http://wmc.com.pl/
   
dodano: 2017.12.29
ważne do: 2018.12.24
wyświetleń: 111

Szczegóły oferty:

Kancelaria Prawna WMC posiada swą siedzibę przy ul. Ruskiej 18. Została założona przez magistrantkę prawa Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu we Wrocławiu, Jolantę Wolską trzy lata temu. Kancelaria WMC oferuje równocześnie obsługę prawną firm oraz przedsiębiorstw, jak jak również i klientów fizycznych.

Kancelaria WMC realizuje usługi mające związek z różnorodnymi dziedzinami prawa. Należą do nich: prawo budowlane (dla inwestorów, deweloperów, inżynierów, architektów, inspektorów, wykonawców i podwykonawców), prawo cywilne (w tym: umowy, mediacje, windykacje), prawo gospodarcze (od zakładania, poprzez cały okres funkcjonowania aż do zamykania spółek i innych podmiotów gospodarczych), prawo pracy (w obrębie pracownika i pracodawcy) jak również prawo rodzinne i opiekuńcze.

Obszar działania kancelarii obejmuje nie tylko reprezentację w sądach, ale także różnorakie kwestie przedsądowe, wymaganą korespondencję jak również redagowanie dokumentacji. Ponadto przy obsłudze firm Kancelaria WMC oferuje kompleksowe usługi powiązane z umowami, wewnętrznymi regulaminami jak i innymi dokumentami obowiązkowymi w jednostkach gospodarczych.

Kancelaria Prawna WMC jako zawiadywana przez radcę prawnego kieruje się zasadami etyki zawodowej, pełnym profesjonalizmem jak również subiektywnym podejściem do klienta. Oferta Kancelarii WMC zawsze dopasowywana jest do jednostkowych potrzeb klienta jak i jego możliwości finansowych. Stąd też Kancelaria WMC oferuje usługi zarazem osobom indywidualnym, małym i średnim firmom, jak i również wielkim firmom.

Reklama