Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Murarz Anglia stała praca

Cena: 70,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: AW Services UK Ltd
Miasto: Southampton Anglia
Kod pocztowy: SO17 1XS
Ulica: 61 The Avenue
Telefon: +48222197197
Strona www: www.awservicesuk.co.uk
   
dodano: 2017.08.29
ważne do: 2017.09.28
wyświetleń: 39

Szczegóły oferty:

 

Jesli szukasz pracy na terenie UK? Dobrze trafiles!

 

 

 

Firma w Wielkiej Brytanii poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Murarz.

 

Prace budowlane przy użyciu narzedzi recznych (poziomica,miarka,pila reczna,mlotek,szypcze,kielnia etc),uzywanie materialow murarskich.

 

Doświadczenie w pracy na stanowisku murarz, wymagane duze doswiadczenie w pracach czystych! Aby spelnic wymagania Angielskiego pracodawcy trzeba byc w stanie polozyc ok. 400 - 600 cegiel dziennie , tak jak robia to Angielscy murarze. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy za granicą oraz znajomość języka angielskiego , dokładność , prawo jazdy mile widziane,komunikatywnosc, rzetelność, samodzielność oraz chęć podjęcia pracy za granicą. Wyksztalcenie zawodowe mile widziane.Zdolnosc do wyjazdu w przeciagu od tyg do dwoch , od momentu zaakceptowania kandydatury.

 

 

 

Praca w Anglii  - kontrakt lub umowa zlecenie , atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień lub co dwa tygodnie w zaleznosci od klienta ,dosc czeste mozliwe nadgodziny + weekendy, pomoc w załatwieniu formalnośći związanych z wyjazdem (umowa, zakup biletów, pomoc w zakwaterowaniu,konto bankowe,pomoc w zalatwieniu karty cscs- bhp).

 

Ze wzgledu na duza ilosc ludzi zglaszajacych sie na dane stanowisko bez umiejetnosci czeladniczych ,wyjazd kandydat oplaca na wlasna reke. .Kandytat po przyjezdzie otrzymuje albo wyznaczone przez nas zakwaterowanie ,albo pomagamy w znalezieniu odpowiadajacego mu innego zakwaterowania.Koszt zakwaterowania to od L60-L100 tygodniowo na osobe (pokoje jedno lub dwu osobowe).W przypadku utracenia pracy przez kadnydata , dostaje on druga szanse podjecia pracy na innej budowie.Wyjatkiem od tej sytuacji jest utrata pracy przez spozycie alkoholu w pracy lub bycie pod jego wplywem w godzinach pracy, wtedy kandytat wraca do kraju na wlasna reke.Kandydaci musza zabrac ze soba swoje narzedzia z Polski , wymagany spis narzedzi wysylamy po zaakceptowaniu kandydatury na adres email kandydata.

 

 

 

AW Services (UK) Ltd  

 

Mrowcza 243

 

Warszawa  

 

04-697    

 

TEL: +48222197197  

 

Sylwia +447940470304

 

          

 

EMAIL:aws.sylwia@gmail.com

 

 

 

AW Services (UK) Ltd

 

61 The Avenue    

 

Southampton    

 

SO17 1XS

 

TEL: +442380381664  

 

EMAIL: office@awservicesuk.co.uk 

 

 

 

AW Services (UK) Ltd  

 

Lubelska 89/95   

 

Radom 

 

26-600 

 

Centrum Szkoleniowe

 

Reklama